top of page

Результати стартового рівня ЗУН дітей дошкільного віку за 2021-2022 н.р.

Згідно річного плану роботи ЗДО «Білочка» на 2021-2022 н.р., з метою визначення рівня соціально – психологічної готовності дошкільників,  відповідно до вимог БКДО, програми «Я у Світі» , в період з 01.10.2022 по 08.10.2022 року  в навчальному закладі проведено педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Сонечко» (Максименко Т.В, Золотухіна І.В.)

Обстежено в середньому 13 дітей, що склало 81% від загального  складу дітей групи.

Педагогічне обстеження проводилося вихователями у формі спостережень, ігор, тестових бесід, графічного тесту К. Йірасека.

Було обстежено рівень сформованості загальноосвітніх компетенцій :

здатність до порівняння, узагальнення, рівень розвитку уяви, уваги, пам′яті, логічного мислення. Тест дозволяє  виявити  загальний рівень психічного розвитку, рівень розвитку мислення, вміння слухати, виконувати завдання за зразком, довільність психічної діяльності.

За результатами обстеження, на початок навчального року, 30% обстежених дітей мають високий рівень функціональної готовності до шкільного навчання, 46% мають середній рівень , 24% дошкільників  мають низький  рівень розвитку і потребують додаткової уваги педагогів, батьків та психолога.

Результати стартового рівня ЗУН дітей дошкільного віку за 2020-2021 н.р.

Згідно річного плану роботи ЗДО «Білочка» на 2020-2021 н.р., з метою визначення стартових можливостей дошкільників і постановки конкретних завдань на перспективу відповідно до вимог БКДО, програми «Я у Світі» , в період з 10.10.2020 по 21.10.2020 в навчальному закладі проведено педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (Петруша В.М.)

Обстежено в середньому 18 дітей, що склало 81% від загального  складу дітей групи.

Педагогічне обстеження проводилося вихователями у формі організованої безпосередньо освітньої діяльності при використанні спостережень, бесід, ігор.

Знання, вміння та навики дошкільнят визначались за освітніми лініями  програми:

     -   Фізичний розвиток і здоров’я дитини

     -   Соціальний розвиток;

     -   Природничо – екологічний розвиток

     -   Предметно – практична діяльність, художньо- естетичний розвиток;

  • Ігрова діяльність;

  • Сенсорно – пізнавальний розвиток;

  • Мовленєвий розвиток.

. Основними завданнями моніторингового дослідження було: своєчасне оцінювання реального стану дошкільної освіти в старшій групі дошкільного закладу, відповідність Базовому компоненту дошкільної освіти, підвищення якості навчально-виховного процесу.

 

 Особливого успіху досягли діти в фізичному розвитку. В результаті дослідження було виявлено, що діти мають достатній рівень фізичної активності, добре володіють основними рухами та мають стійкий інтерес до занять фізичною культурою, вони опікуються станом свого здоров'я, гігієни тіла .Більше уваги слід приділити формуванню навичок здорового способу життя,правильного харчування та правил безпечної поведінки.

 

У дітей старшої групи cформовані  уявлення про сім'ю, родину (80%), знають назву своєї країни, міста,домашню адресу(70%)Розрізняють та називають державну символіку (62%). Мають  уявлення про народні свята,традиції,звичаї(50%). Більшість дітей уміють мобілізувати свою поведінку,поводяться впевнено у різних ситуаціях,розуміють межі соціально схвалюваної,прийнятної та неприйнятної поведінки.Слід приділити увагу розширенню знань дітей про різні види праці та їх соціальну значимість.

 

 

Аналізуючи рівень сформованованості природничо-екологічної компетентності дошкільників,можно відмітити,що старші дошкільнята знають пори року(80%),визначають стан погоди, розуміють та логічно пояснюють взаємозв'язок між станом погоди та станом рослин, тварин (75%); розрізняють дерева, кущі, трав'янисті рослини (82%) дошкільників, але лише 67% порівнюють та аналізують їх особливості. 87% дітей старшої групи знають свійських і диких тварин,називають їх характерні ознаки,догляд та правила безпечного поводження з ними.Більшість дітей, 65%  усвідомлює,що сміття забруднює довкілля, розуміє відповідальність людей та власну за стан довкілля.Слід продовжити роботу з формування природодоцільної поведінки.

 

Старші дошкільнята володіють основними зображувальними, технічними, композиційними навичками в усіх видах образотворчої діяльності. Дошкільники правильно передають форму та пропорції предмета (75%), володіють навичками симетричного вирізування (50%), точно передають форму деталей в ліпленні (60%)

  Діти беруть активну участь в театральній діяльності(75%).

 

 Аналіз  показників  ігрової  діяльності свідчить  про те, що 94%  дітей зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, знають характерні особливості різних видів ігор, раціонально використовують предметно-ігрове середовище, із задоволенням грають в сюжетно-ролеві ігри, в яких узгоджують свої дії з діями інших дітей, відображають елементарні образні дії, ігри-драматизації, спілкуються під час настольних ігор, складають пазли, лото, конструюють.

 

Провівши обстеження  логіко-математичного розвитку дітей з підрозділів «геометричні фігури» та «величина»: 92% дітей називають площинні геометричні фігури; 70% - об'ємні; 60% старших дошкільників утворюють числа за допомогою додавання одиниці до попереднього числа; 66%Знають цифри та  називають сусідів числа в межах 5  (83%). Проте, у 25% дітей виникають труднощі під час лічби в зворотному напрямку. Слід приділити більше уваги формуванню у дітей  вміння порівнювати групи предметів.

 

Аналізуючи компетентність дітей старшої групи  в розв'язанні мовленнєвих завдань на початок року,слід зауважити,що

 діти мають елементарні уявлення про звук, слово. Вміють називати звуки, що повторюються у двох – трьох словах, найчастіше вживаються у скоромовці, вірші. Лексичний запас старших дошкільників поповнений словами-назвами предметів, дій, якостей. У 60% дітей розвинене уміння добирати слова антоніми, синоніми. 32% дітей старшого дошкільного віку самостійно переказують літературні твори  , використовуючи прості й складні речення зі сполучниками: а, але, якщо, тому що та ін.

Проте, у 32% дітей недостатньо сформовані навички описового мовлення та  складання розповідей за сюжетними картинками та з власного досвіду.

 

В період з 15.04..2021 по 26.04.2021 в навчальному закладі проведено  підсумкове педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (Петруша В.М.)

Обстежено в середньому 18 дітей, що склало 81% від загального  складу дітей групи.

 

  В результаті дослідження було виявлено, що діти мають достатній рівень фізичної активності, добре володіють основними рухами та мають стійкий інтерес до занять фізичною культурою, вони опікуються станом свого здоров'я, гігієни тіла .

У дітей старшої групи cформовані  уявлення про сім'ю, родину (100%), знають назву своєї країни, міста,домашню адресу(94%)Розрізняють та називають державну символіку (75%). Мають  уявлення про народні свята,традиції,звичаї(76%). Більшість дітей уміють мобілізувати свою поведінку,поводяться впевнено у різних ситуаціях,розуміють межі соціально схвалюваної,прийнятної та неприйнятної поведінки. Мають знання  про різні види праці та їх соціальну значимість.

 

Аналізуючи рівень сформованованості природничо-екологічної компетентності дошкільників,можно відмітити,що старші дошкільнята знають пори року(100%),визначають стан погоди, розуміють та логічно пояснюють взаємозв'язок між станом погоди та станом рослин, тварин (84%); розрізняють дерева, кущі, трав'янисті рослини (96%) дошкільників, 72% порівнюють та аналізують їх особливості. 93% дітей старшої групи знають свійських і диких тварин,називають їх характерні ознаки,догляд та правила безпечного поводження з ними.Більшість дітей, 92%  усвідомлює,що сміття забруднює довкілля, розуміє відповідальність людей та власну за стан довкілля.Слід продовжити роботу з формування природодоцільної поведінки.

 

Аналіз організації образотворчої діяльності свідчить про сформованість позитивного інтересу у дітей до мистецтва.

Старші дошкільнята володіють основними зображувальними, технічними, композиційними навичками в усіх видах образотворчої діяльності. Дошкільники правильно передають форму та пропорції предмета (83%), володіють навичками симетричного вирізування (66%), точно передають форму деталей в ліпленні (82%)

  Діти беруть активну участь в театральній діяльності(95%).

 

 Аналіз  показників  ігрової  діяльності свідчить  про те, що 100%  дітей зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, знають характерні особливості різних видів ігор, раціонально використовують предметно-ігрове середовище, із задоволенням грають в сюжетно-ролеві ігри, в яких узгоджують свої дії з діями інших дітей, відображають елементарні образні дії, ігри-драматизації, спілкуються під час настольних ігор, складають пазли, лото, конструюють.

 

Провівши обстеження  логіко-математичного розвитку дітей з підрозділів «геометричні фігури» та «величина»: 96% дітей називають площинні геометричні фігури; 92% - об'ємні; 73% старших дошкільників утворюють числа за допомогою додавання одиниці до попереднього числа; 72%Знають цифри та  називають сусідів числа в межах 10 -  (82%).  

Аналізуючи компетентність дітей старшої групи  в розв'язанні мовленнєвих завдань на початок року,слід зауважити,що

 діти мають елементарні уявлення про звук, слово. Вміють називати звуки, що повторюються у двох – трьох словах, найчастіше вживаються у скоромовці, вірші. Лексичний запас старших дошкільників поповнений словами-назвами предметів, дій, якостей. У 70% дітей розвинене уміння добирати слова антоніми, синоніми. 52% дітей старшого дошкільного віку самостійно переказують літературні твори  , використовуючи прості й складні речення зі сполучниками: а, але, якщо, тому що та ін.

Результати стартового рівня ЗУН дітей дошкільного віку за 2019-2020 н.р.

Згідно річного плану роботи ЗДО «Білочка» на 2019-2020 н.р., з метою визначення стартових можливостей дошкільників і постановки конкретних завдань на перспективу відповідно до вимог БКДО, програми «Я у Світі» , в період з 08.10.2019 по 19.10.2019 в навчальному закладі проведено педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (Пономаренко А.М.)

Обстежено в середньому 10 дітей, що склало 55% від загального  складу дітей групи.

Педагогічне обстеження проводилося вихователями у формі організованої безпосередньо освітньої діяльності при використанні спостережень, бесід, ігор.

Знання, вміння та навики дошкільнят визначались за освітніми лініями  програми:

     -   Особистість дитини;

     -   Дитина у соціумі;

     -   Дитина в природному довкіллі;

     -   Дитина у світі культури;

-      Діяльність дитини;  

-      Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі;

-      Мовлення дитини.

. Основними завданнями моніторингового дослідження було: своєчасне оцінювання реального стану дошкільної освіти в старшій групі дошкільного закладу, відповідність Базовому компоненту дошкільної освіти, підвищення якості навчально-виховного процесу.

 

 Особливого успіху досягли діти в фізичному розвитку. В результаті дослідження було виявлено, що діти мають достатній рівень фізичної активності, добре володіють основними рухами та мають стійкий інтерес до занять фізичною культурою, вони опікуються станом свого здоров'я, гігієни тіла .Більше уваги слід приділити формуванню навичок здорового способу життя,правильного харчування та правил безпечної поведінки.

 

У дітей старшої групи cформовані  уявлення про сім'ю, родину (90%), знають назву своєї країни, міста,домашню адресу(80%)Розрізняють та називають державну символіку (72%). Мають  уявлення про народні свята,традиції,звичаї(55%). Більшість дітей уміють мобілізувати свою поведінку,поводяться впевнено у різних ситуаціях,розуміють межі соціально схвалюваної,прийнятної та неприйнятної поведінки.Слід приділити увагу розширенню знань дітей про різні види праці та їх соціальну значимість.

 

 

Аналізуючи рівень сформованованості природничо-екологічної компетентності дошкільників,можно відмітити,що старші дошкільнята знають пори року(80%),визначають стан погоди, розуміють та логічно пояснюють взаємозв'язок між станом погоди та станом рослин, тварин (65%); розрізняють дерева, кущі, трав'янисті рослини (80%) дошкільників, але лише 60% порівнюють та аналізують їх особливості. 90% дітей старшої групи знають свійських і диких тварин,називають їх характерні ознаки,догляд та правила безпечного поводження з ними.Більшість дітей, 70%  усвідомлює,що сміття забруднює довкілля, розуміє відповідальність людей та власну за стан довкілля.Слід продовжити роботу з формування природодоцільної поведінки.

 

Старші дошкільнята володіють основними зображувальними, технічними, композиційними навичками в усіх видах образотворчої діяльності. Дошкільники правильно передають форму та пропорції предмета (65%), володіють навичками симетричного вирізування (40%), точно передають форму деталей в ліпленні (65%)

  Діти беруть активну участь в театральній діяльності(65%).

 

 Аналіз  показників  ігрової  діяльності свідчить  про те, що 93%  дітей зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, знають характерні особливості різних видів ігор, раціонально використовують предметно-ігрове середовище, із задоволенням грають в сюжетно-ролеві ігри, в яких узгоджують свої дії з діями інших дітей, відображають елементарні образні дії, ігри-драматизації, спілкуються під час настольних ігор, складають пазли, лото, конструюють.

 

Провівши обстеження  логіко-математичного розвитку дітей з підрозділів «геометричні фігури» та «величина»: 90% дітей називають площинні геометричні фігури; 80% - об'ємні; 65% старших дошкільників утворюють числа за допомогою додавання одиниці до попереднього числа; 60%Знають цифри та  називають сусідів числа в межах 5  (85%). Проте, у 35% дітей виникають труднощі під час лічби в зворотному напрямку. Слід приділити більше уваги формуванню у дітей  вміння порівнювати групи предметів.

 

Аналізуючи компетентність дітей старшої групи  в розв'язанні мовленнєвих завдань на початок року,слід зауважити,що

 діти мають елементарні уявлення про звук, слово. Вміють називати звуки, що повторюються у двох – трьох словах, найчастіше вживаються у скоромовці, вірші. Лексичний запас старших дошкільників поповнений словами-назвами предметів, дій, якостей. У 62% дітей розвинене уміння добирати слова антоніми, синоніми. 34% дітей старшого дошкільного віку самостійно переказують літературні твори  , використовуючи прості й складні речення зі сполучниками: а, але, якщо, тому що та ін.

Проте, у 42% дітей недостатньо сформовані навички описового мовлення та  складання розповідей за сюжетними картинками та з власного досвіду.

 

В період з 25.06..2020 по 28.06.2020 в навчальному закладі проведено  підсумкове педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (Пономаренко А.М.)

Обстежено в середньому 11 дітей, що склало 61% від загального  складу дітей групи.

 

Знання, вміння та навики дошкільнят визначались за освітніми лініями  програми:

     -   Особистість дитини;

     -   Дитина у соціумі;

     -   Дитина в природному довкіллі;

     -   Дитина у світі культури;

-      Діяльність дитини;  

-      Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі;

-      Мовлення дитини.

  В результаті дослідження було виявлено, що діти мають достатній рівень фізичної активності, добре володіють основними рухами та мають стійкий інтерес до занять фізичною культурою, вони опікуються станом свого здоров'я, гігієни тіла .

У дітей старшої групи cформовані  уявлення про сім'ю, родину (100%), знають назву своєї країни, міста,домашню адресу(920%)Розрізняють та називають державну символіку (95%). Мають  уявлення про народні свята,традиції,звичаї(75%). Більшість дітей уміють мобілізувати свою поведінку,поводяться впевнено у різних ситуаціях,розуміють межі соціально схвалюваної,прийнятної та неприйнятної поведінки. Мають знання  про різні види праці та їх соціальну значимість.

 

 

Аналізуючи рівень сформованованості природничо-екологічної компетентності дошкільників,можно відмітити,що старші дошкільнята знають пори року(100%),визначають стан погоди, розуміють та логічно пояснюють взаємозв'язок між станом погоди та станом рослин, тварин (87%); розрізняють дерева, кущі, трав'янисті рослини (98%) дошкільників, 70% порівнюють та аналізують їх особливості. 95% дітей старшої групи знають свійських і диких тварин,називають їх характерні ознаки,догляд та правила безпечного поводження з ними.Більшість дітей, 90%  усвідомлює,що сміття забруднює довкілля, розуміє відповідальність людей та власну за стан довкілля.Слід продовжити роботу з формування природодоцільної поведінки.

 

Аналіз організації образотворчої діяльності свідчить про сформованість позитивного інтересу у дітей до мистецтва.

Старші дошкільнята володіють основними зображувальними, технічними, композиційними навичками в усіх видах образотворчої діяльності. Дошкільники правильно передають форму та пропорції предмета (85%), володіють навичками симетричного вирізування (60%), точно передають форму деталей в ліпленні (80%)

  Діти беруть активну участь в театральній діяльності(85%).

 

 Аналіз  показників  ігрової  діяльності свідчить  про те, що 100%  дітей зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, знають характерні особливості різних видів ігор, раціонально використовують предметно-ігрове середовище, із задоволенням грають в сюжетно-ролеві ігри, в яких узгоджують свої дії з діями інших дітей, відображають елементарні образні дії, ігри-драматизації, спілкуються під час настольних ігор, складають пазли, лото, конструюють.

 

Провівши обстеження  логіко-математичного розвитку дітей з підрозділів «геометричні фігури» та «величина»: 100% дітей називають площинні геометричні фігури; 90% - об'ємні; 75% старших дошкільників утворюють числа за допомогою додавання одиниці до попереднього числа; 70%Знають цифри та  називають сусідів числа в межах 10 -  (85%). Проте, у 35% дітей виникають труднощі під час лічби в зворотному напрямку. Слід приділити більше уваги формуванню у дітей  вміння порівнювати групи предметів.

 

Аналізуючи компетентність дітей старшої групи  в розв'язанні мовленнєвих завдань на початок року,слід зауважити,що

 діти мають елементарні уявлення про звук, слово. Вміють називати звуки, що повторюються у двох – трьох словах, найчастіше вживаються у скоромовці, вірші. Лексичний запас старших дошкільників поповнений словами-назвами предметів, дій, якостей. У 72% дітей розвинене уміння добирати слова антоніми, синоніми. 54% дітей старшого дошкільного віку самостійно переказують літературні твори  , використовуючи прості й складні речення зі сполучниками: а, але, якщо, тому що та ін.

Результати стартового рівня ЗУН дітей дошкільного віку за 2018-2019 н.р.

     Згідно річного плану роботи ЗДО «Білочка» на 2018-2019 н.р., з метою визначення стартових можливостей дошкільників і постановки конкретних завдань на перспективу відповідно до вимог БКДО, програми «Я у Світі» , в період з 08.10.2018 по 19.10.2018 в навчальному закладі проведено педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (вихователь Максименко Т.В.)

Обстежено в середньому 20 дітей, що склало 71% від загального  складу дітей групи.

Педагогічне обстеження проводилося вихователями у формі організованої безпосередньо освітньої діяльності при використанні спостережень, бесід, ігор.

Знання, вміння та навики дошкільнят визначались за освітніми лініями  програми:

     -   Особистість дитини;

     -   Дитина у соціумі;

     -   Дитина в природному довкіллі;

     -   Дитина у світі культури;

-      Діяльність дитини;  

-      Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі;

-      Мовлення дитини.

. Основними завданнями моніторингового дослідження було: своєчасне оцінювання реального стану дошкільної освіти в старшій групі дошкільного закладу, відповідність Базовому компоненту дошкільної освіти, підвищення якості навчально-виховного процесу.

 

 Особливого успіху досягли діти в фізичному розвитку. В результаті дослідження було виявлено, що діти мають достатній рівень фізичної активності, добре володіють основними рухами та мають стійкий інтерес до занять фізичною культурою, вони опікуються станом свого здоров'я, гігієни тіла .Більше уваги слід приділити формуванню навичок здорового способу життя,правильного харчування та правил безпечної поведінки.

21.png

У дітей старшої групи cформовані  уявлення про сім'ю, родину (100%), знають назву своєї країни, міста,домашню адресу(100%)Розрізняють та називають державну символіку (82%). Мають  уявлення про народні свята,традиції,звичаї(65%). Більшість дітей уміють мобілізувати свою поведінку,поводяться впевнено у різних ситуаціях,розуміють межі соціально схвалюваної,прийнятної та неприйнятної поведінки.Слід приділити увагу розширенню знань дітей про різні види праці та їх соціальну значимість.

 

22.png

Аналізуючи рівень сформованованості природничо-екологічної компетентності дошкільників,можно відмітити,що старші дошкільнята знають пори року(100%),визначають стан погоди, розуміють та логічно пояснюють взаємозв'язок між станом погоди та станом рослин, тварин (76%); розрізняють дерева, кущі, трав'янисті рослини (80%) дошкільників, але лише 68% порівнюють та аналізують їх особливості. 100% дітей старшої групи знають свійських і диких тварин,називають їх характерні ознаки,догляд та правила безпечного поводження з ними.Більшість дітей,80%  усвідомлює,що сміття забруднює довкілля, розуміє відповідальність людей та власну за стан довкілля.Слід продовжити роботу з формування природодоцільної поведінки.

23.png

Аналіз організації образотворчої діяльності свідчить про сформованість позитивного інтересу у дітей до мистецтва.

Старші дошкільнята володіють основними зображувальними, технічними, композиційними навичками в усіх видах образотворчої діяльності. Дошкільники правильно передають форму та пропорції предмета (72%), володіють навичками симетричного вирізування (45%), точно передають форму деталей в ліпленні (72%)

Проте, у 44% дітей старшої групи недостатньо сформовані композиційні навички та знання жанрів живопису.

  Діти беруть активну участь в театральній діяльності(60%), проявляють самостійність в хореографічній діяльності(45%), передають за допомогою рухів настрій музики(80%). Але суттєвим недоліком є не достатньо сформоване вміння дати естетичну оцінку власним творам та творам однолітків.

24.png

 Аналіз  показників  ігрової  діяльності свідчить  про те, що 87%  дітей зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, знають характерні особливості різних видів ігор, раціонально використовують предметно-ігрове середовище, із задоволенням грають в сюжетно-ролеві ігри, в яких узгоджують свої дії з діями інших дітей, відображають елементарні образні дії, ігри-драматизації, спілкуються під час настольних ігор, складають пазли, лото, конструюють. Дотримуються правил гри та придумують власні правила. Але слід відмитити,що майже  чверть вихованців лише частково виявляють імпровізацію, реалізовуючи власні ігрові задуми та дотримуються ігрового партнерства, поведінки та етикету спілкування. Залишається гострою проблемою навчити дітей урізноманітнювати ігровий сюжет.

25.png

Провівши обстеження  логіко-математичного розвитку дітей з підрозділів «геометричні фігури» та «величина»: 100% дітей називають площинні геометричні фігури; 82% - об'ємні; 76% старших дошкільників утворюють числа за допомогою додавання одиниці до попереднього числа; 73%Знають цифри та  називають сусідів числа в межах 5  (95%). Проте, у 27% дітей виникають труднощі під час лічби в зворотному напрямку. Слід приділити більше уваги формуванню у дітей  вміння порівнювати групи предметів.

26.png

Аналізуючи компетентність дітей старшої групи  в розв'язанні мовленнєвих завдань на початок року,слід зауважити,що

 діти мають елементарні уявлення про звук, слово. Вміють називати звуки, що повторюються у двох – трьох словах, найчастіше вживаються у скоромовці, вірші. Лексичний запас старших дошкільників поповнений словами-назвами предметів, дій, якостей. У 82% дітей розвинене уміння добирати слова антоніми, синоніми. 44% дітей старшого дошкільного віку самостійно переказують літературні твори  , використовуючи прості й складні речення зі сполучниками: а, але, якщо, тому що та ін.

Проте, у 52% дітей недостатньо сформовані навички описового мовлення та  складання розповідей за сюжетними картинками та з власного досвіду.

27.png

Результати  ЗУН дітей дошкільного віку на кінець 2018-2019 н.р.

Згідно річного плану роботи ЗДО «Білочка» на 2018-2019 н.р., з метою визначення рівня готовності дітей до шкільного навчання, відповідно до вимог БКДО, програми «Я у Світі» , в період з 13.05.2019 по 17.05.2019 в навчальному закладі проведено педагогічне обстеження дошкільнят старшої групи «Казка» (вихователь Максименко Т.В.)

Обстежено в середньому 20 дітей, що склало 71% від загального  складу дітей групи.

Педагогічне обстеження проводилося вихователями у формі організованої безпосередньо освітньої діяльності при використанні спостережень, бесід, ігор.

Знання, вміння та навики дошкільнят визначались за освітніми лініями  програми:

     -   Особистість дитини;

     -   Дитина у соціумі;

     -   Дитина в природному довкіллі;

     -   Дитина у світі культури;

-      Діяльність дитини;  

-      Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі;

-      Мовлення дитини.

Варто зазначити позитивну динаміку в набутті дошкільниками життєвих компетенцій за основними лініями розвитку.

 

 Так рівень фізичного розвитку дітей наприкінці року складає :

-         Високий рівень 45%

-         Достатній рівень 25%

-         Середній рівень 25%

-         Низький 5%

Аналізуючи рівень сформованості соціальної компетенції у дошкільників групи « Казка », маємо наступні показники:

-         Високий рівень 30%

-         Достатній рівень 52%

-         Середній 13%

-         Низький рівень 5%

 

Природничо – екологічна компетенція сформована наступним чином:

 

-          Високий рівень 35%

-         Достатній рівень 35%

-         Середній рівень 25%

-         Низький 5%

 

Показники за освітньою лінією Дитина у світі культури наступні :

-         Високий рівень 47%

-         Достатній рівень 26%

-         Середній рівень 26%

-         Низький 1%

 

Ігрова компетенція сформована і має наступні показники:

-         Високий рівень 45%

-         Достатній рівень 35%

-         Середній рівень 20%

-         Низький 0%

Логіко математичний розвиток у дошкільників знаходиться на достатньому рівні, а саме :

-         Високий рівень 46%

-         Достатній рівень 26%

-         Середній рівень 18%

-         Низький 10%

Показники мовленнєвої компетентності є наступними :

-         Високий рівень 25%

-         Достатній рівень 45%

-         Середній рівень 15%

-         Низький 15%

bottom of page